ES|EN|FR
Telèfons
Correus
Cercar
Facebook
Twitter
Instagram
Botó que mostra/amaga menú lateral
Correu
Adreces de correu electrònic
 
Imprimir

Ajuntament de Canet de Mar
c/Ample, 11
08360 Canet de Mar
tel. 93 794 3940
fax 93 794 1231

Aquestes són les adreces de correu electrònic de l'Ajuntament de Canet de Mar:

Alcaldia:
canet.alcaldia@canetdemar.cat

Atenció ciutadana:
canet.oac@canetdemar.cat

Arxiu municipal (AMCNM):
canet.arxiu@canetdemar.cat

Benestar social:
canet.serveissocials@canetdemar.cat

Biblioteca P. Gual i Pujadas:
b.canet.pgp@diba.cat

Casa museu Domènech i Montaner:
canetmuseu@canetdemar.cat

Cementiri municipal:
canetdemar@canetdemar.cat

Comunicació
canetdemar@canetdemar.cat

Cultura:
vallsmm@canetdemar.cat

Educació:
artigasgm@canetdemar.cat

Escola d'adults:
canet.escolaadults@canetdemar.cat

Esports:
tomasgj@canetdemar.cat

Estadística - padró d'habitants:
canet.oac@canetdemar.cat

Festes (i envelat de Vil·la Flora):
vilafjl@canetdemar.cat

Formació - promoció econòmica:
martinezpa@canetdemar.cat

Joventut:
sabaterm@canetdemar.cat

Igualtat:
canet.igualtat@canetdemar.cat

Borsa de treball - promoció econòmica:
martinezpa@canetdemar.cat

Llicències d'activitats:
beltrangmrt@canetdemar.cat

Medi ambient:
canet.mediambient@canetdemar.cat

Obres i serveis:
canet.brigadaobres@canetdemar.cat

Oficina municipal d'informació al consumidor:
omic@canetdemar.cat

Participació ciutadana
canet.participacio@canetdemar.cat

Policia local - Seguretat Ciutadana:
canet.plcanet@canetdemar.cat

Promoció econòmica i comerç:
canet.promocioeconomica@canetdemar.cat

Ràdio Canet:
radiocanet@canetdemar.cat
rcanetdirecte@canetdemar.cat

Recursos Humans:
carbonellvm@canetdemar.cat

Sanitat:
canet.sanitat@canetdemar.cat

Secretaria:
nadalfam@canetdemar.cat
canet.secretaria@canetdemar.cat

Secretaria - contractació:
silvafa@canetdemar.cat
tornecl@canetdemar.cat

Servei d'Assessorament per a la Creació d'Empreses
demperedm@canetdemar.cat

Turisme:
canet.turisme@canetdemar.cat

Urbanisme:
canet.urbanisme@canetdemar.cat


Consulteu també:

Dependències, equipaments i serveis municipals

^